Корпоративні стандарти

Професіоналізм
Професіоналізм та високий рівень компетентності працівників – основний принцип роботи групи компаній "Міжнародні стандарти". Ми знаємо як треба працювати і виконуємо свою роботу впевнено. Послуги надаються у відповідності до професійних знань та вмінь, з належною старанністю та уважністю. Високий професійний рівень наших спеціалістів забезпечується завдяки відповідності до високих стандартів професійної освіти, достатній професійній діяльності за спеціальністю, постійному вдосконаленню знань та обміну досвідом.

Конфіденційність
Ми дбайливо ставимося до збереження інформації, що була отримана в ході надання професійних послуг. Вся отримана інформація ніколи не використовується нами в своїх цілях. Це зобов’язання діє і по закінченню договірних відносин між аудитором та клієнтом на постійній основі! Ми цінуємо Bашу довіру до нас!

Професійна етика та об’єктивність
В своїй роботі ми поєднуємо об’єктивність та чесність, виключаємо можливість конфлікту інтересів. Персонал групи компаній суворо дотримується правил Кодексу професійної етики, будує свої відносини з працівниками клієнта на засадах партнерства та доброзичливості. Аудитори, надаючи професійні послуги, зберігають об’єктивність в своїх судженнях по відношенню до отриманої інформації, чесність в ставленні до всіх клієнтів.

Незалежність та неупередженість
Об’єктивні незалежні послуги – принцип діяльності групи компаній. Дотримання принципів незалежності та неупередженості є гарантом якості послуг що ми надаємо. Ми приділяємо особливу увагу кожному нашому клієнту.

Стандарти якості
Наші клієнти можуть бути впевненими в нашій компетентності, оскільки в нас діє жорстка система контролю за дотриманням стандартів та забезпеченням високої якості послуг. В процесі роботи кожен працівник керується встановленими стандартами, дотримання яких дозволяє отримувати результати, що перевищують очікування клієнта. Ми ретельно контролюємо якість послуг, оскільки намагаємося бути передбачуваними та надійними партнерами для кожного клієнта.

 

Курс не знайдено!