Наш досвід


В групі компаній "Міжнародні стандарти" працюють фахівці, що мають глибокі знання національних і міжнародних стандартів фінансової звітності а також практичний досвід. Фаховість працівників фірми відповідає не тільки вимогам українського законодавства, але й високим міжнародним стандартам етики й професіоналізму.

Фахівці групи компаній "Міжнародні стандарти" мають багаторічний досвід роботи в нафтовій, нафтохімічній, газовій та енергетичній галузі, харчовій, переробній, деревообробній, металообробній промисловості, в сфері ринку цінних паперів та фінансових послуг, в сфері медіа бізнесу та інших галузях діяльності. У нас є необхідний досвід і знання для реалізації практичних рішень, розроблених спеціально для Вашої компанії, незалежно від того, в якій сфері вона працює.

Наші спеціалісти проходять підготовку до сертифікації за міжнародними програмами – АССА (Асоціація Привілейованих Сертифікованих Бухгалтерів), DipIFR (Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності), САР (Сертифікований бухгалтер-практик), СІРА (Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер).

Ми маємо глибоке розуміння поточних проблем і потенційних потреб бізнесу і готові використовувати наш багатий досвід і унікальні знання на користь наших клієнтів.

 

Курс не знайдено!