Центр підтримки

Центр підтримки створений саме для Вас. В даному розділі Ви маєте змогу відвідати особистий кабінет для перегляду або редагування своїх особистих даних, звернутися в нашу службу підтримки (якщо Ви є клієнтом техпідтримки), поспілкуватись на тематичних форумах, надіслати лист-звернення нашому керівництву, а також, за наявності відповідних прав доступу, переглянути наш "Моніторинг законодавства" – законодавчі акти, постанови, офіційні листи та накази, які впорядковані в відповідних категоріях.

Опис блоку

МСФЗ
Обговорення методик, правил, прийомів обліку за міжнародними стандартами фінансової звітності

Моніторинг законодавства — щоденне стеження, огляд за нормативно-правовими актами, що вступили в силу, прийняті Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, підписані Президентом України, а також за листами податкових органів, роз’ясненнями центральних органів виконавчої влади, що виражається у щотижневому підсумку.

У цьому розділі Ви отримаєте можливість ознайомитись із анонсом опублікованої новини, отримати доступ до автентичного тексту нормативно-правового, роз’яснювального акту, практичної позиції конституційного, адміністративного, господарського судочинства щодо найактуальніших проблем із посиланням на конкретне судове рішення, а також із правовим довідником (обліковою ставкою Національного Банку України, курсом валют, індексами інфляції, мінімальною заробітною платою й багато іншого).


Якщо у Вас є зауваження, скарги чи пропозиції стосовно роботи Групи компаній "Міжнародні стандарти", то Ви можете надіслати листа для одного з директорів. Ми розглянемо всі Ваші повідомлення в найкоротші терміни.


Якщо Ви є клієнтом техпідтримки, то у Вас є можливість створити нове звернення в нашу службу підтримки стосовно вирішення певної проблеми, а також для отримання консультації по якомусь питанню. Наші працівники оперативно опрацюють Ваше звернення та дадуть на нього вичерпну відповідь.


В особистому кабінеті Ви маєте змогу переглянути або змінити свою реєстраційну інформацію, особисті дані, інформацію про роботу, редагувати профайл форуму, а також підписатися на новини та інші інформаційні розсилки.


В розділі "Інструкції" містяться довідкові матеріали, які допоможуть ознайомитися з основним функціоналом сайту, а також для певних категорій користувачів — з роботою деяких галузевих рішень 1С: Підприємство 8


 

Курс не знайдено!