Супровід


Якісний супровід системи програм ":Підприємство" є запорукою стабільної, ефективної та безперебійної роботи Вашої організації.
На додаток до гарантованого обслуговування, що надається користувачам виробником програми, ми пропонуємо різні варіанти супроводу наших клієнтів:
 • Гарантоване сервісне обслуговування користувачів (входить у вартість підписки на ІТС, об'єм робіт залежить від типу підписки)
  • Одержання користувачами поновлень в офісі нашої компанії
  • Консультації "гарячої лінії" - по телефону і електронній пошті
  • Виїзд спеціаліста для проведення разових робіт з поновлення, налаштування і консультаціям
 • Абонентський супровід

  Регулярна підтримка наших спеціалістів забезпечить безперебійну роботу системи, своєчасне поновлення конфігурацій, форм звітності, дозволить вчасно проводити необхідну діагностику і профілактику системи, забезпечить Вашим працівникам зручні консультації на робочих місцях.

 • Індивідуальні програми обслуговування

  Ми готові розробити і запропонувати Вам індивідуальні програми обслуговування, що в повному обсязі врахують специфіку Вашої компанії та особливості Вашого бізнесу.

Ви маєте змогу вибрати найбільш зручний та вигідний для Вас варіант супроводу, вартість послуг можна дізнатись відправивши заявку.

Обслуговування:    

Все більше і більше компаній для ведення бухгалтерського та управлінського обліку використовують програми сімейства "BAS" та "1С:Підприємство", не секрет що для успішного запуску, роботи та підтримки цих програм потрібні висококваліфіковані спеціалісти.

Обслуговування включає такі роботи:
 • Виявлення та усунення помилок в роботі користувачів з продуктом.
 • Поновлення релізів програмних продуктів.
 • Зміна та створення нових форм, інтерфейсів, звітів та обробок, що не потребують внесення змін в механізми роботи конфігурації.
 • Виправлення та відновлення інформаційних баз продуктів після пошкодження.
 • Результатом отримання послуги є коректне використання Замовником можливостей автоматизованої системи, актуальність діючих механізмів та отримуваних звітів і цілісність інформації бази даних системи.

Оновлення:  
Програми економічного призначення не можуть працювати без оновлень тривалий час, пов'язано це з тим, що аспекти ведення звітності підприємств постійно змінюються, змінюються способи розрахунків, форми документів і звітів.

Помилки, які допускаються, працюючи із застарілою версією програми, можуть спричинити критичні наслідки для підприємства. Як правило, оновлення систем програм "1С:Підприємство" версій 7.7 і 8, є послугою що надається в пакеті Інформаційно-технологічний супровід. Також при оновленні прикладних рішень лінійки програм BAS та 1С:Підприємство повинна гарантуватися збереження всіх баз даних клієнта, коректна модернізація поточних форм і звітів.

 

Курс не знайдено!