Інвестиційне право


На сьогоднішній день в Україні збільшилось число інвестицій із-за кордону та відкриття підприємств з іноземними інвестиціями.

Юридична компанія "Міжнародне право" займається реєстрацією іноземних інвестицій та підприємств з іноземними інвестиціями, надає консультації і забезпечує представництво інтересів клієнтів при здійсненні ними інвестиційної діяльності. Також компанія надає послуги по захисту прав інвесторів при створенні нових компаній, придбанні акцій (часток), активів вже існуючих підприємств, а також при здійсненні іноземних інвестицій в будь-яких інших формах.
Зокрема, наші спеціалісти в галузі інвестиційного права надають наступні юридичні послуги:
  • реєстрація іноземних підприємств, представництв іноземних компаній, підприємств з іноземними інвестиціями, спільних підприємств;
  • правовий супровід укладання договорів в інвестиційній діяльності;
  • допомога в одержанні індивідуальних ліцензій на здійснення валютних операцій та інвестицій за кордон;
  • державна реєстрація іноземних інвестицій.
Велику увагу іноземні інвестори приділяють одержанню аналітичної інформації щодо діючого в Україні законодавства на предмет відповідності міжнародним нормам, що регулюють захист інвестицій.

Важливим моментом у роботі з нерезидентами є пропозиції спеціаліста щодо визначення способів і механізмів реалізації інвестиційних проектів та контролю за використанням інвестиційних коштів;

У роботі з резидентами досить часто виникають питання, пов'язані з оподаткуванням. У таких випадках, крім юридичних питань, необхідно враховувати фінансові показники, щодо доцільності таких інвестицій в розрахунку на передбачуваний обсяг податків. Задача юриста при цьому полягає в оцінці всіх податкових наслідків для клієнта.

 

Курс не знайдено!