Автоматизація системи управління та обліку ТОВ "Аккорд-тур"

Компанія ТОВ "Аккорд-тур" м. Львів за допомогою ТОВ "Стандарти ІТ" м. Львів впровадила в себе новітню систему автоматизованого управління та обліку діяльності на базі програмних продуктів сімейства "1С:Підприємство 8".

Керівництво ТОВ "Аккорд-тур" вирішило змінити існуючу на підприємстві систему управління та обліку на таку, яка відповідає викликам часу та конкурентного середовища, таку що може оперативно вирішувати поставлені задачі, легко налаштовуватись під потреби користувача та має надійну підтримку. Для реалізації поставлених задач ТОВ "Аккорд-тур" звернулась до компанії ТОВ "Стандарти ІТ" група компаній "Міжнародні стандарти" м. Львів.

Спеціалістами "Стандарти ІТ" були виконані наступні роботи: збір та аналіз даних для підбору оптимального рішення, аналіз та проектування системи, встановлення і налаштування програм на робочі місця, програмна реалізація запроектованих рішень, створення інтерфейсів та наборів прав, перенесення даних з попередньої облікової системи, проведене навчання користувачів, безпосередня робота з користувачами на окремих функціональних напрямках (робочих місцях).


Повернення до списку