Автоматизація системи управління та обліку ТОВ "Агро ЛВ Лімітед"

Агромарк - міжнародна сільськогосподарська компанія, що спеціалізується на вирощування широкого спектру сільськогосподарської продукції. Компанія Агромарк, яка працює на Західній Україні, є потужним європейським ліцензійним виробником елітних сертифікованих сортів картоплі та репродуктивного насіння - лідерів в галузі вирощування високоякісного посадкового матеріалу картоплі. Сфера діяльності компанії також охоплює вирощування ярої та озимої пшениці, кукурудзи, цукрового буряка, ріпаку та моркви для українських та закордонних харчових ринків.

Керівництво компанії "Агро ЛВ Лімітед" вирішило змінити існуючу на підприємстві систему управління та обліку на таку, яка відповідає вимогам часу та конкурентного середовища, таку що може оперативно вирішувати поставлені задачі, легко налаштовуватись під потреби користувача та має надійну підтримку. Для реалізації поставлених задач компанія "Агро ЛВ Лімітед" звернулась до компанії ТОВ "Стандарти ІТ" (група компаній "Міжнародні стандарти") м. Львів.

Автоматизована система управління та обліку реалізована на платформі "1С:Підприємство 8" та представляє собою оригінальне галузеве рішення, яке враховує специфіку діяльності компанії - це "Стандарти ІТ. Управління аграрним холдингом" власної розробки ТОВ "Стандарти ІТ" на базі типового (тиражного) рішення "1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України" ред. 1.3 із збереженням усіх типових механізмів та можливостей.

Ведення регламентованого (бухгалтерського) обліку адаптовано для фінансово-господарської діяльності сільськогосподарських організацій з будь-якою системою оподаткування, включно з формуванням обов’язкової (регламентованої) звітності.

Перелік функціональності впровадженоъ ситеми на підприємстві:
  • Ведення оперативного обліку операційної діяльності.
  • Облік виробництва продукції рослинництва.
  • Управління запасами.
  • Планування продажів.
  • Планування закупівель.
  • Управління автотранспортом.
  • Управління грошовими коштами.
  • Бюджетування.
  • Кадровий облік підприємства та нарахування заробітної плати.
  • Бухгалтерський облік активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій.

Спеціалістами "Стандарти ІТ" були виконані наступні роботи: збір та аналіз даних для підбору оптимального рішення, аналіз та проектування системи, встановлення і налаштування програм на робочі місця, програмна реалізація запроектованих рішень, створення інтерфейсів та наборів прав, перенесення даних з попередньої облікової системи, проведене навчання користувачів, безпосередня робота з користувачами на окремих функціональних напрямках (робочих місцях).

Система успішно введена в промислову експлуатацію та на сьогодні надається підтримка, за умовами договору на інформаційно-технологічний супровід (ІТС) в пільговий період.


Повернення до списку